Ergün Ahşap Mobilya Dekorasyon

Ergün Ahşap Mobilya Dekorasyon 2014 yılında Süleyman ERGÜN tarafından kurulmuştur. Firma sahibi olan Süleyman ERGÜN liseyi İzmir Karşıyaka EML Mobilya Dekorasyon okumuş. Üniversite olarak yine Dokuz eylül mobilya dekorasyon ve Anadolu üniversitesi işletme bölümlerini bitirmiştir.

Kurulduğu yıldan bu yana kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir. Modern ve klasik mobilyada değerli müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap veren firmamız bugüne kadar yaptığı işlerde en iyi referans sağlamıştır. Üretici olmanın vermiş olduğu avantajla müşterilerimizin dilediği mobilyayı renk,ölçü,tasarım gibi standartları gözetmeksizin evlerine göre yaptırmayı sağlamaktadır.

Ergün Ahsap Mobilya Dekorasyon sahip olduğu 3 yıllık deneyimi ile yenilikçi mutfak tasarımları ve dekorasyonları üzerine hizmet vermektedir. Her zaman en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmanın peşinde olan firmamız sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. İzmir mutfak tasarım ihtiyaçları açısından oldukça kreatif bir ekibi ve yenilikçi bir vizyona sahip olan Ergün mobilya imzasını attığı her alanı eşsiz kılmayı başarmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmak ve en güler yüzlü müşterilere sahip olmak için hizmet veren firmamız imal ettiği tüm ürünlere bu bakış açısını yansıtmaktadır. Evinizin DEKOR’unu siz seçin.
2017 de yapılan KOSGEB girişimleri ile daha da büyümeyi hedeflemekteyiz.

Hedefimiz

Ergün mobilya markasını sektörde saygın yerlere taşımak. Satışa sunulan tüm ürünlerde kalite anlayışımızdan ödün vermeden hizmet sunmak,Şirket hedeflerine ulaşırken müşteri memnuniyeti önceliğimizden taviz vermemek.

Çalışma Şeklimiz

• Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek.
• Gelişen Mobilya trendlerini takip etmek ve bunlara uygun çözümler üretmek.
• Ürün çeşitlerinde detaylara inerek müşteri beğenisi ve güvenini arttırmak.

Mükemmel Ekip Anlayışı

%100 KALİTE ESTETİK ZERAFET
%100 ÖZEL TASARIMLAR OLUŞTURUYORUZ
%100 Modern Salonlar
%100 Kırılmaz